English Polski
Wszystkie kocięta opuszczają naszą hodowlę po ukończeniu 14/15 tygodnia życia. Są wtedy dwukrotnie zaszczepione, odrobaczone, posiadają microchip i są w pełni przygotowane do zmiany domu (są nauczone korzystania z kuwety oraz drapaka). Opuszczając nasz dom kociaki otrzymują rodowód, książeczkę zdrowia, gwarancję zdrowia (na choroby genetyczne) oraz wyprawkę.
Kocięta wychowują się razem z nami; do 8. tygodnia przebywają z matką w naszej sypialni, gdzie możemy zapewnić im zawsze odpowiednią opiekę i nie narażać ich na niepotrzebny stres. Po pierwszym szczepieniu, nabywając potrzebną odporność, kocięta mogą zacząć się swobodnie rozwijać wraz z innymi kotami i poznawać nowe otoczenie w całym domu.
Ceny kociaków: Cena kociaka „na kolanka” wynosi 4000zł.
Przepraszamy, ale nie negocjujemy cen naszych kociaków. Wkładamy w wychowanie kociaków mnóstwa serca i swojej pracy. Naszym głównym założeniem jest aby kociaki żyły razem z Wami, by każdy kot był częścią Waszego domu i życia. Jeżeli głównym aspektem wyboru kociaka ma być cena, to można znaleźć go dużo szybciej i taniej, ale jaki będzie to kociak, skąd i z jakiej „hodowli” ?
Wybierając kociaka u nas, zostajecie naszymi przyjaciółmi, nie tylko klientami.
Ceny kociaków do hodowli ustalane są indywidualnie.
Jeśli w danej chwili nie mamy wolnych kociaków, a chcieliby Państwo kupić od nas kotka, przyjmujemy zapisy na listę osób oczekujących (w tej chwili 4 osoby).
Prosimy o przemyślane rezerwacje, gdyż w przypadku zmiany decyzji przez kupującego zadatek nie jest zwracany.

Lista osób oczekujących na kocięta bengalskie:

1. Kotka Hodowlana dla Nas

2. Katarzyna z Trzebnicy 🙂

3. Karolina z Warszawy 🙂 

4. Dżesika z Radzionkowa 🙂

 

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW 🙂 

  Zapisy na listę oczekujących odbywają się poprzez wpłatę zadatku na nasze konto bankowe. Wybór kociaka następuje zgodnie z kolejnością wpłat zadatków. Gdy kociaki mają około 4-6 tygodni organizujemy turę wyboru. Jeżeli w danej turze wyboru nie ma kociaka, który spełnia wasze oczekiwania, zawsze można poczekać na następne kociaki. Nie ograniczamy czasu przebywania na liście oczekujących.

Wszystkie kociaki w opcji „na kolanka” opuszczając naszą hodowlę, będą po zabiegu kastracji.

Każdy kociak otrzymuje pisemną gwarancje zdrowia kota!

Zapraszamy!

Wysokość zadatku wynosi: 
500zł

Dane do wpłaty zadatku: 
Marcin Gluma 
34 1090 1245 0000 0001 0606 4587 

Konto do wpłaty w euro: 
PL42 1090 1245 0000 0001 1676 4319 

kod SWIFT/BIC: WBKPPL


PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY PLANY NA ZIMĘ 2021/2022 

Oczekujemy na rujki kotek, wszystkie kotki przedstawione niżej będą kryte przy najbliższych rujkach. 

Po udanym kryciu pojawi się informacja o terminie badania USG, po potwierdzeniu ciąży podamy datę porodu. 

W przypadku Chili i Wendy możliwa zmiana kocura.

 

Sissi w ciąży,  poród około 5 marca 🙂 

Cora na kryciu, potwierdzenie USG 8 lutego 🙂

 Frida na kryciu, potwierdzenie USG 8 lutego 🙂

Hodowla współpracująca Jadry*PL www.ekoty.pl : Jest to dla nas hodowla partnerska, pracująca według takich samych zasad i standardów. W ramach wzajemnej współpracy możemy rekomendować kocięta Jadry na naszych stronach. Kocięta można rezerwować i odebrać w hodowli, we Wrocławiu, hodowla Jadry zaprasza do obejrzenia ich wolnych kociaków na stronie. Jadry*PL

Hodowla współpracująca Misty Manor*PL www.mistymanor.pl : Jest to dla nas hodowla partnerska, pracująca według takich samych zasad i standardów. W ramach wzajemnej współpracy możemy rekomendować kocięta Misty Manor na naszych stronach. Kocięta można rezerwować i odebrać w hodowli, w Katowicach, Brak wolnych kociaków.

Close Menu