English Polski
Wszystkie kocięta opuszczają naszą hodowlę po ukończeniu 15 tygodnia życia. Są wtedy dwukrotnie zaszczepione, odrobaczone, posiadają microchip i są w pełni przygotowane do zmiany domu (są nauczone korzystania z kuwety oraz drapaka). Opuszczając nasz dom kociaki otrzymują rodowód, książeczkę zdrowia, gwarancję zdrowia (na choroby genetyczne) oraz wyprawkę. 
Wszystkie kociaki w opcji „na kolanka” opuszczając naszą hodowlę, będą po zabiegu kastracji.
Kocięta wychowują się razem z nami; do 8. tygodnia przebywają z matką w naszej sypialni, gdzie możemy zapewnić im zawsze odpowiednią opiekę i nie narażać ich na niepotrzebny stres. Po pierwszym szczepieniu, nabywając potrzebną odporność, kocięta mogą zacząć się swobodnie rozwijać wraz z innymi kotami i poznawać nowe otoczenie w całym domu.
Cena kociaka „na kolanka” wynosi 3000-4000zł.
Przepraszamy, ale nie negocjujemy cen naszych kociaków. Wkładamy w wychowanie kociaków mnóstwa serca i swojej pracy. Naszym głównym założeniem jest aby kociaki żyły razem z Wami, by każdy kot był częścią Waszego domu i życia. Jeżeli głównym aspektem wyboru kociaka ma być cena, to można znaleźć go dużo szybciej i taniej, ale jaki będzie to kociak, skąd i z jakiej „hodowli” ?
Wybierając kociaka u nas, zostajecie naszymi przyjaciółmi, nie tylko klientami.
Ceny kociaków do hodowli ustalane są indywidualnie.
Jeśli w danej chwili nie mamy wolnych kociaków, a chcieliby Państwo kupić od nas kotka, przyjmujemy zapisy na listę osób oczekujących
Prosimy o przemyślane rezerwacje, gdyż w przypadku zmiany decyzji przez kupującego zadatek nie jest zwracany.
 ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW 🙂 

  Zapisy na listę oczekujących odbywają się poprzez wpłatę zadatku na nasze konto bankowe. Wybór kociaka następuje zgodnie z kolejnością wpłat zadatków. Gdy kociaki mają około 4-6 tygodni organizujemy turę wyboru. Jeżeli w danej turze wyboru nie ma kociaka, który spełnia wasze oczekiwania, zawsze można poczekać na następne kociaki. Nie ograniczamy czasu przebywania na liście oczekujących.

Wszystkie nasze dorosłe koty są przebadane na choroby genetyczne: PRA-b, PKdef, HCM.

Każdy kociak otrzymuje pisemną gwarancje zdrowia kota! 

Zapraszamy!

Wysokość zadatku wynosi: 
500zł

Dane do wpłaty zadatku: 

Marcin Gluma 
34 1090 1245 0000 0001 0606 4587 

Konto do wpłaty w euro: 
PL42 1090 1245 0000 0001 1676 4319 

kod SWIFT/BIC: WBKPP5

Mamy Wolne Kocięta!!! :):) 

Miot „H” 10.03.2023 

Cora urodziła 1 pięknego kocurka w kolorze brown charcoal 🙂 

STEFAN Spod Znaku Lwa*PL

BEN x nt 24 – Brown charcoal

chip: 616093902110395

Zarezerwowany dla Doroty z Leszna. Dołączy do wcześniej urodzonego u nas Ryszarda i kocurka rosyjskiego niebieskiego 🙂

Kocurek będzie gotowy do zmiany domu pod koniec czerwca.


PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY PLANY NA wiosnę / lato 2023

Po udanym kryciu pojawi się informacja o terminie badania USG, po potwierdzeniu ciąży podamy datę porodu. 

 

Chili w ciąży, planowany poród około 25.06.2023

Elsa w ciąży, planowany poród około 2.07.2023 

Planowane krycie w lipcu 

Hodowla współpracująca Jadry*PL www.ekoty.pl : Jest to dla nas hodowla partnerska, pracująca według takich samych zasad i standardów. W ramach wzajemnej współpracy możemy rekomendować kocięta Jadry na naszych stronach. Kocięta można rezerwować i odebrać w hodowli, we Wrocławiu, hodowla Jadry zaprasza do obejrzenia ich wolnych kociaków na stronie. Jadry*PL

Hodowla współpracująca Misty Manor*PL www.mistymanor.pl : Jest to dla nas hodowla partnerska, pracująca według takich samych zasad i standardów. W ramach wzajemnej współpracy możemy rekomendować kocięta Misty Manor na naszych stronach. Kocięta można rezerwować i odebrać w hodowli, w Katowicach, Brak wolnych kociaków.

Close Menu